Polička Unlimited Design for kids Loď Unlimited Design for kids

Polička Unlimited Design for kids Loď

Cena:
35.99 €

Najpredávanejšie Polička Unlimited Design for kids Loď od top značky Unlimited Design for kids - tento artikel odporúčame pri likvidácii skladu za neprekonateľných 35.99 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Do obchodu

Popis

Unlimited Design for kids

Veľmi žiadaný produkt, Polička Unlimited Design for kids Loď od značky Unlimited Design for kids - tento hit nájdete s výnimočnou zľavou za 35.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Aj úložné priestory môžu byť nielen dokonale praktické, ale aj hravé a plné optimizmu! Môžu z nevyhnutnosti, akou je upratovanie, urobiť radosť, a môžu sa stať ozdobou celej izbičky.

Značka Unlimited Design o tom vie svoje! Zaobstarajte svojim nezbedníkom niektorú z ich úžasných poličiek. Úsmev na tvári vykúzli im aj vám.

O Unlimited Design

Značku Unlimited Design založila v roku 2008 dizajnérka Michaela Horáčková, ktorá je srdcom celého štúdia.

Kolekcia Unlimited Design For Kids sa pýši ekologickými kúskami českej výroby, ktoré sú nielen krásne na pohľad, ale aj funkčné.
Vo svojej tvorbe sa snaží Michaela používať len rôzne formy papiera, samotné spracovanie materiálu potom prebieha pomocou šikovného oscilujúceho noža, vďaka čomu je rez čistý a úplne precízny. Následné úpravy jednotlivých výrobkov - od poličiek cez tabule na kreslenie až po roztomilé dekorácie - sú ručnou prácou.

Takto to vyzerá, keď sa niečomu venujete s láskou. ♡

Parametry produktu Polička Unlimited Design for kids Loď

  • Název: Polička Unlimited Design for kids Loď
  • Cena: 35.99 EUR
  • Výrobce: Unlimited Design for kids
  • Kód zboží: 780590
Pozrite si všetky produkty značky
Polička Unlimited Design for kids Loď Unlimited Design for kids

Polička Unlimited Design for kids Loď

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky