Polička Unlimited Design for kids Lokomotíva Unlimited Design for kids

Polička Unlimited Design for kids Lokomotíva

Cena:
27.99 €

Top produkt, Polička Unlimited Design for kids Lokomotíva čo nám vyrába Unlimited Design for kids - tento produkt doručujeme za perfektnú cenu 27.99 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Do obchodu

Popis

Unlimited Design for kids

V akcii je Polička Unlimited Design for kids Lokomotíva od firmy Unlimited Design for kids - tento produkt máte po jednoduchej objednávke extra lacno za 27.99 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Aj úložné priestory môžu byť nielen dokonale praktické, ale aj hravé a plné optimizmu! Môžu z nevyhnutnosti, akou je upratovanie, urobiť radosť, a môžu sa stať ozdobou celej izbičky.

Značka Unlimited Design o tom vie svoje! Zaobstarajte svojim nezbedníkom niektorú z ich úžasných poličiek. Úsmev na tvári vykúzli im aj vám.

O Unlimited Design

Značku Unlimited Design založila v roku 2008 dizajnérka Michaela Horáčková, ktorá je srdcom celého štúdia.

Kolekcia Unlimited Design For Kids sa pýši ekologickými kúskami českej výroby, ktoré sú nielen krásne na pohľad, ale aj funkčné.
Vo svojej tvorbe sa snaží Michaela používať len rôzne formy papiera, samotné spracovanie materiálu potom prebieha pomocou šikovného oscilujúceho noža, vďaka čomu je rez čistý a úplne precízny. Následné úpravy jednotlivých výrobkov - od poličiek cez tabule na kreslenie až po roztomilé dekorácie - sú ručnou prácou.

Takto to vyzerá, keď sa niečomu venujete s láskou. ♡

Parametry produktu Polička Unlimited Design for kids Lokomotíva

  • Název: Polička Unlimited Design for kids Lokomotíva
  • Cena: 27.99 EUR
  • Výrobce: Unlimited Design for kids
  • Kód zboží: 780616
Pozrite si všetky produkty značky
Polička Unlimited Design for kids Lokomotíva Unlimited Design for kids

Polička Unlimited Design for kids Lokomotíva

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky