Polička Unlimited Design for kids Sova Unlimited Design for kids

Polička Unlimited Design for kids Sova

Cena:
35.99 €

Veľmi obľúbený produkt Polička Unlimited Design for kids Sova od producenta Unlimited Design for kids - tento artikel musíte mať pri časovo obmedzenej akcii za 35.99 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

Do obchodu

Popis

Unlimited Design for kids

Diskontný Polička Unlimited Design for kids Sova populárneho výrobcu Unlimited Design for kids - tento artikel nakupujte s extra zľavou za 35.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Zaraďte sa k spokojným klientom.

Aj úložné priestory môžu byť nielen dokonale praktické, ale aj hravé a plné optimizmu! Môžu z nevyhnutnosti, akou je upratovanie, urobiť radosť, a môžu sa stať ozdobou celej izbičky.

Značka Unlimited Design o tom vie svoje! Zaobstarajte svojim nezbedníkom niektorú z ich úžasných poličiek. Úsmev na tvári vykúzli im aj vám.

O Unlimited Design

Značku Unlimited Design založila v roku 2008 dizajnérka Michaela Horáčková, ktorá je srdcom celého štúdia.

Kolekcia Unlimited Design For Kids sa pýši ekologickými kúskami českej výroby, ktoré sú nielen krásne na pohľad, ale aj funkčné.
Vo svojej tvorbe sa snaží Michaela používať len rôzne formy papiera, samotné spracovanie materiálu potom prebieha pomocou šikovného oscilujúceho noža, vďaka čomu je rez čistý a úplne precízny. Následné úpravy jednotlivých výrobkov - od poličiek cez tabule na kreslenie až po roztomilé dekorácie - sú ručnou prácou.

Takto to vyzerá, keď sa niečomu venujete s láskou. ♡

Parametry produktu Polička Unlimited Design for kids Sova

  • Název: Polička Unlimited Design for kids Sova
  • Cena: 35.99 EUR
  • Výrobce: Unlimited Design for kids
  • Kód zboží: 780620
Pozrite si všetky produkty značky
Polička Unlimited Design for kids Sova Unlimited Design for kids

Polička Unlimited Design for kids Sova

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky