Ponožky DOIY Rainbow Pinky

Ponožky DOIY Rainbow Pinky, veľ. 37 - 43

Cena:
12.90 €

Výnimočný tovar, Ponožky DOIY Rainbow Pinky, veľ. 37 - 43 od top výrobcu DOIY - tento produkt máte po jednoduchej objednávke s výnimočnou zľavou za 12.90 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 8436564294999
Do obchodu

Popis

DOIY

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Ponožky DOIY Rainbow Pinky, veľ. 37 - 43 od kvalitnej značky DOIY - tento hit môžete zohnať za jedinečnú cenu 12.90 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Na detailoch záleží. Doplňte svoj outfit vtipnými a osobitými ponožkami. Nielen, že ozdobia vaše členky, ale prídu vám aj vo vtipnom balení.

So značkou DOIY sa nudiť nebudete za žiadnych okolností. Za jej vznikom stoja dvaja dizajnéri z Barcelony. Za svoje nápady Elodie a Jamie zberajú obdivné pohľady po celom svete a rad kúskov sa dá označiť za kultový. Cieľom tejto kreatívnej dvojice je tvoriť produkty, ktoré rozprávajú príbeh, sú praktické, dekoratívne a dokážu vám vykúzliť úsmev na perách. A treba povedať, že sa im to darí!

Parametry produktu Ponožky DOIY Rainbow Pinky, veľ. 37 - 43

  • Název: Ponožky DOIY Rainbow Pinky, veľ. 37 - 43
  • Cena: 12.90 EUR
  • Výrobce: DOIY
  • Kód zboží: 1344419
Pozrite si všetky produkty značky
Ponožky DOIY Rainbow Pinky

Ponožky DOIY Rainbow Pinky, veľ. 37 - 43

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky