Porcelánový servírovací tanier s motívom kvetín Villeroy & Boch Mariefleur Serve

Porcelánový servírovací tanier s motívom kvetín Villeroy & Boch Mariefleur Serve, 50 x 30 cm

Cena:
55.00 €

Vaše možnosti obohacujúce Porcelánový servírovací tanier s motívom kvetín Villeroy & Boch Mariefleur Serve, 50 x 30 cm od známeho výrobcu Villeroy&Boch - tento produkt doručujeme po zlacnenie za 55.00 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 4003686179936
Do obchodu

Popis

Villeroy&Boch

Spokojnosť prinášajúci Porcelánový servírovací tanier s motívom kvetín Villeroy & Boch Mariefleur Serve, 50 x 30 cm od značky Villeroy&Boch - tento artikel musíte mať pri časovo obmedzenej akcii za 55.00 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Milujete nežné kvetinové vzory a nič vám neurobí väčšiu radosť, ako rozkošná čajová kanvička? Prezrite si kolekciu Mariefleur Tea, vďaka ktorej si môžete vychutnávať čajové obrady každý deň a to nielen o piatej.

Porcelán si zamilujete nielen pre jeho nadčasový vzhľad, ale hlavne pre pevnosť a odolnosť proti nárazom. Práve preto sa odovzdávajú porcelánové sady riadu z generácie na generáciu. Tá dnešná navyše môže dať tanier bez obáv do umývačky aj mikrovlnnej rúry.

O značke Villeroy & Boch

Znie to trochu ako rozprávka. Francois Boch začal v roku 1748 so svojimi troma synmi vyrábať keramické riady. Zrejme vtedy netušili, že ich značka raz oslávi 250. výročie založenia a vďaka svojej kvalite bude známa po celom svete.

Pre lepšiu predstavu, tradícia značky Villeroy & Boch je tak dlhá, že z luxusných tanierov mohla jesť už Mária Terézia, ktorá dala tiež spoločnosti povolenie postaviť továreň v Luxembursku.

Potomkovia Francois Boch sa obklopovali známymi umelcami ako Vincent van Gogh a položili tak základy pre spoluprácu so známymi návrhármi a dizajnérmi. Tí udržujú značku stále trendy a aktuálnu.

Parametry produktu Porcelánový servírovací tanier s motívom kvetín Villeroy & Boch Mariefleur Serve, 50 x 30 cm

  • Název: Porcelánový servírovací tanier s motívom kvetín Villeroy & Boch Mariefleur Serve, 50 x 30 cm
  • Cena: 55.00 EUR
  • Výrobce: Villeroy&Boch
  • Kód zboží: 1327564
Pozrite si všetky produkty značky
Porcelánový servírovací tanier s motívom kvetín Villeroy & Boch Mariefleur Serve

Porcelánový servírovací tanier s motívom kvetín Villeroy & Boch Mariefleur Serve, 50 x 30 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky