Porcelánový vianočný tanier Kähler Design Hammershoi Christmas Plate

Porcelánový vianočný tanier Kähler Design Hammershoi Christmas Plate, ⌀ 22 cm

Cena:
30.90 €

Prestížny Porcelánový vianočný tanier Kähler Design Hammershoi Christmas Plate, ⌀ 22 cm od populárnej značky Kähler Design - tento tovar si môžete nechať poslať extra výhodne za 30.90 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Značka: 
SKU: 5703779181448
Do obchodu

Popis

Kähler Design

Akostný Porcelánový vianočný tanier Kähler Design Hammershoi Christmas Plate, ⌀ 22 cm originálne od labelu Kähler Design - tento produkt posielame po zľave za 30.90 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Vy tak neplatíte nič naviac!

Aj na sviatočné doplnky je dánska značka Kähler Design majster. Ak práve neobľubujete preplácané zdobenie a výrazné farby, siahnite po tomto kúsku. Je vyrobený v neutrálnych a ľahko kombinovateľných odtieňoch a navodí nezameniteľnú vianočnú atmosféru v modernom štýle.

O značke:
Je to už viac ako 175 rokov, kedy v jednom dánskom meste zvanom Næstved vznikla v malej hrnčiarskej dielni prvá vázička. To bol začiatok dizajnovej značky Kähler Design, ktorá od tej chvíle drží krok s dobou a vytvára doplnky a dekorácie, ktoré sa hodia do nejednej domácnosti.

Už v roku 1889 táto značka svojou keramikou zapôsobila na svetovej výstave v Paríži. V ich kolekciách si môžete všimnúť spojenie histórie a moderného puncu. Dôležitou súčasťou histórie tejto značky sú aj maliari, ktorí produktom dodávajú osobitú tvár.

Parametry produktu Porcelánový vianočný tanier Kähler Design Hammershoi Christmas Plate, ⌀ 22 cm

  • Název: Porcelánový vianočný tanier Kähler Design Hammershoi Christmas Plate, ⌀ 22 cm
  • Cena: 30.90 EUR
  • Výrobce: Kähler Design
  • Kód zboží: 1301830
Pozrite si všetky produkty značky
Porcelánový vianočný tanier Kähler Design Hammershoi Christmas Plate

Porcelánový vianočný tanier Kähler Design Hammershoi Christmas Plate, ⌀ 22 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky