Porcelánový vianočný tanier Kähler Design Hammershoi Christmas Plate

Porcelánový vianočný tanier Kähler Design Hammershoi Christmas Plate, ⌀ 27 cm

Cena:
41.90 €

Prestížny Porcelánový vianočný tanier Kähler Design Hammershoi Christmas Plate, ⌀ 27 cm kvalitné značky Kähler Design - tento artikel čaká na vás s výnimočnou zľavou za 41.90 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 5703779181455
Do obchodu

Popis

Kähler Design

Veľmi žiadaný produkt, Porcelánový vianočný tanier Kähler Design Hammershoi Christmas Plate, ⌀ 27 cm od originálneho výrobcu Kähler Design - tento artikel sa na vás teší v neopakovateľnej akcii za 41.90 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Aj na sviatočné doplnky je dánska značka Kähler Design majster. Ak práve neobľubujete preplácané zdobenie a výrazné farby, siahnite po tomto kúsku. Je vyrobený v neutrálnych a ľahko kombinovateľných odtieňoch a navodí nezameniteľnú vianočnú atmosféru v modernom štýle.

O značke:
Je to už viac ako 175 rokov, kedy v jednom dánskom meste zvanom Næstved vznikla v malej hrnčiarskej dielni prvá vázička. To bol začiatok dizajnovej značky Kähler Design, ktorá od tej chvíle drží krok s dobou a vytvára doplnky a dekorácie, ktoré sa hodia do nejednej domácnosti.

Už v roku 1889 táto značka svojou keramikou zapôsobila na svetovej výstave v Paríži. V ich kolekciách si môžete všimnúť spojenie histórie a moderného puncu. Dôležitou súčasťou histórie tejto značky sú aj maliari, ktorí produktom dodávajú osobitú tvár.

Parametry produktu Porcelánový vianočný tanier Kähler Design Hammershoi Christmas Plate, ⌀ 27 cm

  • Název: Porcelánový vianočný tanier Kähler Design Hammershoi Christmas Plate, ⌀ 27 cm
  • Cena: 41.90 EUR
  • Výrobce: Kähler Design
  • Kód zboží: 1301832
Pozrite si všetky produkty značky
Porcelánový vianočný tanier Kähler Design Hammershoi Christmas Plate

Porcelánový vianočný tanier Kähler Design Hammershoi Christmas Plate, ⌀ 27 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky