Prešívaný pléd na dvojlôžko s obliečkami na vankúše Tracy

Prešívaný pléd na dvojlôžko s obliečkami na vankúše Tracy, 200 × 220 cm

Cena:
45.49 €

Tradičný bestseller, Prešívaný pléd na dvojlôžko s obliečkami na vankúše Tracy, 200 × 220 cm obľúbenej značky Eponj Home - tento hit získate pri práve prebiehajúcej akcii za 45.49 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 8681181880852
Do obchodu

Popis

Eponj Home

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Prešívaný pléd na dvojlôžko s obliečkami na vankúše Tracy, 200 × 220 cm čo nám vyrába Eponj Home - tento hit môžete zohnať extra lacno za 45.49 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Toto nie sú klasické obliečky, toto je niečo oveľa zaujímavejšie!

V sade totiž namiesto klasickej obliečky na paplón nájdete vypchatú prikrývku. Rovno ju tak môžete používať ako prikrývku alebo deku. V lete ju oceníte vďaka tomu, že je príjemne ľahká, a v zime ju môžete doplniť už normálnymi paplónmi a mať tak dvojitú vrstvu nazateplenie.

OBÁLKOVÉ ZAPÍNANIE
Obliečky s obálkovým typom zapínania sú doplnené prehybom látky, ktorý je všitý do vnútornej časti obliečky. Túto kapsu teda stačí len pretiahnuť cez paplón či vankúš a máte oblečené.
 
Hlavnou výhodou tohto zapínania je práve veľmi jednoduchá manipulácia a rýchle prezliekanie paplónov a vankúšov. Vďaka absencii gombíkov a zipsov sa navyše počas prania nemusíte obávať ničenia bubna práčky.

Parametry produktu Prešívaný pléd na dvojlôžko s obliečkami na vankúše Tracy, 200 × 220 cm

  • Název: Prešívaný pléd na dvojlôžko s obliečkami na vankúše Tracy, 200 × 220 cm
  • Cena: 45.49 EUR
  • Výrobce: Eponj Home
  • Kód zboží: 876846
Pozrite si všetky produkty značky
Prešívaný pléd na dvojlôžko s obliečkami na vankúše Tracy

Prešívaný pléd na dvojlôžko s obliečkami na vankúše Tracy, 200 × 220 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky