Prestieranie/doštička 58products Cinnamon star massacre 58products

Prestieranie/doštička 58products Cinnamon star massacre

Cena:
8.99 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Prestieranie/doštička 58products Cinnamon star massacre čo berieme od značky 58products - tento tovar si môžete nechať poslať vo výhodnej akcii za 8.99 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 4250255840067
Do obchodu

Popis

58products

Hit poslednej doby, Prestieranie/doštička 58products Cinnamon star massacre kvalitné značky 58products - tento produkt predávame v časovej obmedzenej zľave za 8.99 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Už sa tešíte na svoju objednávku?

Doprajte si veselé raňajky a vaše rána už nikdy nebudú rovnaké! Usmievave doštičky z novej kolekcie a s chutnými raňajkami naštartujú vaše ráno a príjemne vás do celého dňa naladia.

Vyrobená je z vysokokvalitného porcelánu, ktorý sa len tak nerozbije. Je preto tiež skvelým prostriedkom, ako urobiť deťom zábavné raňajky, od ktorých nebudú chcieť odísť.
Tip: vyberte si doštičky aj s inými tvárami a vytvorte si tak celú rodinku mištičiek, ktoré majú tvár, alebo si z rovnakej série vyberte rôzne farby, nech si každý pozná tú svoju.

Parametry produktu Prestieranie/doštička 58products Cinnamon star massacre

  • Název: Prestieranie/doštička 58products Cinnamon star massacre
  • Cena: 8.99 EUR
  • Výrobce: 58products
  • Kód zboží: 1149040
Pozrite si všetky produkty značky
Prestieranie/doštička 58products Cinnamon star massacre 58products

Prestieranie/doštička 58products Cinnamon star massacre

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky