Prestieranie Tiseco Home Studio Bordeau×

Prestieranie Tiseco Home Studio Bordeau×, 45 x 30 cm

Cena:
3.90 €

V akcii je Prestieranie Tiseco Home Studio Bordeau×, 45 x 30 cm s pečaťou kvality Tiseco Home Studio - tento hit môžete zohnať pri práve prebiehajúcej akcii za 3.90 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

SKU: 5413255092174
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Ponuka pre vás: Prestieranie Tiseco Home Studio Bordeau×, 45 x 30 cm značky Tiseco Home Studio - tento tovar si môžete nechať dodať za vynikajúcu cenu 3.90 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

K slušnému stolovaniu patrí prestieranie. S týmto parádnym kúskom od značky Tiseco Home Studio nebudete mať starosti s praním. Prípadnú nečistotu ľahko očistíte handričkou alebo vodou a vďaka špeciálnej textílii je prestieranie v okamihu suché.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Prestieranie Tiseco Home Studio Bordeau×, 45 x 30 cm

  • Název: Prestieranie Tiseco Home Studio Bordeau×, 45 x 30 cm
  • Cena: 3.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277920
Pozrite si všetky produkty značky
Prestieranie Tiseco Home Studio Bordeau×

Prestieranie Tiseco Home Studio Bordeau×, 45 x 30 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky