Prestieranie Tiseco Home Studio Candy

Prestieranie Tiseco Home Studio Candy, 45 × 30 cm

Cena:
3.90 €

Urobte si radosť: Prestieranie Tiseco Home Studio Candy, 45 × 30 cm od obľúbenej značky Tiseco Home Studio - tento artikel je tu pre vás v neopakovateľnej akcii za 3.90 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

SKU: 5413255092099
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Exkluzívny Prestieranie Tiseco Home Studio Candy, 45 × 30 cm čo odoberáme od výrobcu Tiseco Home Studio - tento artikel čaká na vás extra lacno za 3.90 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

K slušnému stolovaniu patrí prestieranie. S týmto parádnym kúskom od značky Tiseco Home Studio nebudete mať starosti s praním. Prípadnú nečistotu ľahko očistíte handričkou alebo vodou a vďaka špeciálnej textílii je prestieranie v okamihu suché.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Prestieranie Tiseco Home Studio Candy, 45 × 30 cm

  • Název: Prestieranie Tiseco Home Studio Candy, 45 × 30 cm
  • Cena: 3.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277922
Pozrite si všetky produkty značky
Prestieranie Tiseco Home Studio Candy

Prestieranie Tiseco Home Studio Candy, 45 × 30 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky