Prírodná stolička so sivým podsedákom Teulat Dam Teulat

Prírodná stolička so sivým podsedákom Teulat Dam

Cena:
189.00 €

Obľúbený produkt Prírodná stolička so sivým podsedákom Teulat Dam obľúbenej značky Teulat - tento artikel nakupujte pri časovo obmedzenej akcii za 189.00 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Vy tak neplatíte nič naviac!

Značka: 
SKU: 8435178376701
Do obchodu

Popis

Teulat

V zľave je Prírodná stolička so sivým podsedákom Teulat Dam pochádzajúce od značky Teulat - tento artikel je v tento okamih s výnimočnou zľavou za 189.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Vy tak neplatíte nič naviac!

Štýlového posedenia sa dočkáte s týmto parádnym stolčekom. Bude sa vynímať pri jedálenskom stole, ale s prehľadom strčí svojou pohodlnosťou do vrecka aj kadejaké kreslo.

Svojim prevedením uspokojí estetické cítenie najnáročnejších fajnšmekrov a do interiéru prinesie čerstvý závan najmodernejších trendov.

O značke:

Dizajnová značka Teulat sa zrodila v slnečnej Valencii a vznikla pod záštitou značky Marckeric, ktorá sa už po viac ako 30 rokoch venuje výrobe nábytku.

Každý kúsok nábytku je premyslený do posledného detailu tak, aby sa priblížil modernému umeniu a súčasným trendom a zároveň bol dostupný pre každého. Výraznými prvkami sú jednoduché geometrické línie aj zaujímavé farby. Pridanou hodnotou je aj otvorenosť voči spolupráci s dizajnérmi, ktorí do výsledného vzhľadu a prevedenia vdýchnu kus svojej osobitosti.

Parametry produktu Prírodná stolička so sivým podsedákom Teulat Dam

  • Název: Prírodná stolička so sivým podsedákom Teulat Dam
  • Cena: 189.00 EUR
  • Výrobce: Teulat
  • Kód zboží: 1329498
Pozrite si všetky produkty značky
Prírodná stolička so sivým podsedákom Teulat Dam Teulat

Prírodná stolička so sivým podsedákom Teulat Dam

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky