Prívesok na kľúče DOIY Cherry DOIY

Prívesok na kľúče DOIY Cherry

Cena:
9.90 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Prívesok na kľúče DOIY Cherry od populárnej značky DOIY - tento artikel musíte mať s neuveriteľnou zľavou za 9.90 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Značka: 
SKU: 8436564295026
Do obchodu

Popis

DOIY

Vynikajúci Prívesok na kľúče DOIY Cherry od obľúbenej spoločnosti DOIY - tento artikel odporúčame s úžasnou cenovkou 9.90 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Vaše kľúče vyzerajú smutne a ocenili by nejakú tú vzpruhu v podobe nového prívesku? Vyberte si taký, ktorý vás najlepšie vystihuje.

So značkou DOIY sa nudiť nebudete za žiadnych okolností. Za jej vznikom stoja dvaja dizajnéri z Barcelony. Za svoje nápady Elodie a Jamie zberajú obdivné pohľady po celom svete a rad kúskov sa dá označiť za kultový. Cieľom tejto kreatívnej dvojice je tvoriť produkty, ktoré rozprávajú príbeh, sú praktické, dekoratívne a dokážu vám vykúzliť úsmev na perách. A treba povedať, že sa im to darí!

Parametry produktu Prívesok na kľúče DOIY Cherry

  • Název: Prívesok na kľúče DOIY Cherry
  • Cena: 9.90 EUR
  • Výrobce: DOIY
  • Kód zboží: 1344369
Pozrite si všetky produkty značky
Prívesok na kľúče DOIY Cherry DOIY

Prívesok na kľúče DOIY Cherry

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky