Prívesok na kľúče DOIY Sloth DOIY

Prívesok na kľúče DOIY Sloth

Cena:
9.90 €

Najpredávanejšie Prívesok na kľúče DOIY Sloth čo berieme od značky DOIY - tento produkt máte na dosah ruky s unikátnou zľavou za 9.90 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 8436564295033
Do obchodu

Popis

DOIY

Práve je za dobrú cenu Prívesok na kľúče DOIY Sloth od známej značky DOIY - tento produkt máte po jednoduchej objednávke pri práve prebiehajúcej akcii za 9.90 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Vaše kľúče vyzerajú smutne a ocenili by nejakú tú vzpruhu v podobe nového prívesku? Vyberte si taký, ktorý vás najlepšie vystihuje.

So značkou DOIY sa nudiť nebudete za žiadnych okolností. Za jej vznikom stoja dvaja dizajnéri z Barcelony. Za svoje nápady Elodie a Jamie zberajú obdivné pohľady po celom svete a rad kúskov sa dá označiť za kultový. Cieľom tejto kreatívnej dvojice je tvoriť produkty, ktoré rozprávajú príbeh, sú praktické, dekoratívne a dokážu vám vykúzliť úsmev na perách. A treba povedať, že sa im to darí!

Parametry produktu Prívesok na kľúče DOIY Sloth

  • Název: Prívesok na kľúče DOIY Sloth
  • Cena: 9.90 EUR
  • Výrobce: DOIY
  • Kód zboží: 1344387
Pozrite si všetky produkty značky
Prívesok na kľúče DOIY Sloth DOIY

Prívesok na kľúče DOIY Sloth

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky