Reprodukcia obrazu Gustav Klimt Callage

Reprodukcia obrazu Gustav Klimt Callage, 70 x 30 cm

Cena:
27.00 €

Vynikajúci Reprodukcia obrazu Gustav Klimt Callage, 70 x 30 cm značky Fedkolor - tento tovar si môžete zakúpiť v akcii za 27.00 EUR. Vyberať tovar v akcii môžete z pohodlia vášho domova. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Fedkolor

Neodoláte: Reprodukcia obrazu Gustav Klimt Callage, 70 x 30 cm od popredného výrobcu Fedkolor - tento tovar si môžete nechať poslať za takmer veľkoobchodnú cenu 27.00 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Zaraďte sa k spokojným klientom.

V tvorbe Gustava Klimta nájdete jemné náznaky, výrazné a priame línie, kvety, ale aj prísnejšiu geometriu. Diela tohto secesného umelca sú plné nevšedných a revolučných prvkov. Počas štúdií sa naučil rôzne maliarske techniky vrátane fresky a mozaiky, ktorá bola neskôr výrazne prítomná v jeho obrazoch. Aj keď umelec často a rád zobrazoval tajomné ženské postavy, v jeho tvorbe nájdete aj nádherné stvárnenie prírody a výjavov bežných dní.

Ak vás nádhera použitých farieb a výrazná umelcova aura tiež očarili, nenechajte Klimta visieť len v galériách. Vyveste si jeho veľkoleposť v podobe plátna s krásnou reprodukciou aj u seba doma.

Parametry produktu Reprodukcia obrazu Gustav Klimt Callage, 70 x 30 cm

  • Název: Reprodukcia obrazu Gustav Klimt Callage, 70 x 30 cm
  • Cena: 27.00 EUR
  • Výrobce: Fedkolor
  • Kód zboží: 767200
Pozrite si všetky produkty značky
Reprodukcia obrazu Gustav Klimt Callage

Reprodukcia obrazu Gustav Klimt Callage, 70 x 30 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky