Reprodukcia obrazu Vincenta van Gogha - The Bedroom

Reprodukcia obrazu Vincenta van Gogha - The Bedroom, 40 × 30 cm

Cena:
18.00 €

V zľave je Reprodukcia obrazu Vincenta van Gogha - The Bedroom, 40 × 30 cm od spoločnosti Fedkolor - tento artikel musíte mať výhodne za 18.00 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Fedkolor

Unikátny Reprodukcia obrazu Vincenta van Gogha - The Bedroom, 40 × 30 cm od spoločnosti Fedkolor - tento tovar si môžete nechať dodať v časovej obmedzenej zľave za 18.00 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

"Krása je forma určitej veci. A určitú formu má každá vec. Z čoho vyplýva, že každá vec je svojím spôsobom z určitého hľadiska krásna." Vincent van Gogh dokázal nájsť krásu úplne v čomkoľvek, ale čo je ešte pozoruhodnejšie, dokázal túto krásu previesť na plátno. Jeho obrazy sa stali ikonami sveta umenia a sú klenoty svetových galérií. Teraz môžu tieto diela zdobiť aj steny vášho domova v podobe prekrásnych reprodukcií.

Obraz je tlačený na plátne zo 100% bavlny, čo zaručuje vysokú farebnú kvalitu diela. Veľkým kladom je tiež tlač po bočných stranách obrazu, vďaka čomu je možné ho zavesiť na stenu bez nutnosti rámovania.

Parametry produktu Reprodukcia obrazu Vincenta van Gogha - The Bedroom, 40 × 30 cm

  • Název: Reprodukcia obrazu Vincenta van Gogha - The Bedroom, 40 × 30 cm
  • Cena: 18.00 EUR
  • Výrobce: Fedkolor
  • Kód zboží: 669306
Pozrite si všetky produkty značky
Reprodukcia obrazu Vincenta van Gogha - The Bedroom

Reprodukcia obrazu Vincenta van Gogha - The Bedroom, 40 × 30 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky