Rotačný stojan s nástrojmi Elevate Carousel

Rotačný stojan s nástrojmi Elevate Carousel, farebný

Cena:
72.90 €

Vynikajúci Rotačný stojan s nástrojmi Elevate Carousel, farebný od top značky Joseph Joseph - tento produkt máte za pár kliknutí v neopakovateľnej akcii za 72.90 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 5028420101188
Do obchodu

Popis

Joseph Joseph

No a toto chcete: Rotačný stojan s nástrojmi Elevate Carousel, farebný s trendy značkou Joseph Joseph - tento hit zoženiete za perfektnú cenu 72.90 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Joseph Joseph opäť dokazuje, že aj do kuchyne patria geniálne a invenčné veci! Elevate je rotačný stojan s kuchynskými nástrojmi, vďaka ktorému obmedzíte znečistenie a vylepšíte hygienu pracovnej plochy. Ergonomické rukoväte nástrojov sú totiž navrhnuté s podperou, ktorá zabezpečí, že po položení nástroja ostane pracovná časť nástroja vo výške nad pracovnou plochou. Rukoväte nástrojov sú zo silikónovej gumy (odolné do teploty 270°C), pracovná časť nástrojov je vyrobená nylonu (odolná do teploty 200°C). Nylonové kontaktné časti nástrojov sú šetrné k riadu s nepriľnavým povrchom, takže ich môžete používať na čokoľvek a kedykoľvek!

Parametry produktu Rotačný stojan s nástrojmi Elevate Carousel, farebný

  • Název: Rotačný stojan s nástrojmi Elevate Carousel, farebný
  • Cena: 72.90 EUR
  • Výrobce: Joseph Joseph
  • Kód zboží: 147463
Pozrite si všetky produkty značky
Rotačný stojan s nástrojmi Elevate Carousel

Rotačný stojan s nástrojmi Elevate Carousel, farebný

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky