Rozkladací stôl s čiernymi kovovými nohami Windsor & Co Sofas Magnus

Rozkladací stôl s čiernymi kovovými nohami Windsor & Co Sofas Magnus, ø 120 cm

Cena:
2819.90 €

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Rozkladací stôl s čiernymi kovovými nohami Windsor & Co Sofas Magnus, ø 120 cm od producenta Windsor & Co Sofas - tento tovar si môžete objednať v akcii za 2819.90 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

SKU: 5903614079361
Do obchodu

Popis

Windsor & Co Sofas

Poctivý výrobok, Rozkladací stôl s čiernymi kovovými nohami Windsor & Co Sofas Magnus, ø 120 cm od značky Windsor & Co Sofas - tento artikel neprepásnite za úžasnú cenu 2819.90 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Jedálenský stôl s masívnymi kovovými nohami zvládne nespočet osláv a vďaka rozložiteľnému dizajnu sa u neho vždy nájde miesto aj pre nečakaných hostí. Jeho nestarnúci tvar je zárukou, že ho ocenia aj budúce generácie a pri správnej starostlivosti nestratia nič na svojej kráse.

Windsor & Co Sofas je francúzska značka, ktorá navrhuje nábytok prémiovej kvality. Všetok nábytok vychádza z vlastných návrhov, ktoré spájajú osvedčenú klasiku s inovatívnymi nápadmi.

Dôraz je kladený na vycibrené materiály od masívneho dreva po pevnú látku vysokoodolnú proti oderu ale aj precízne spracovanie. Preto vám ich kúsky budú prinášať radosť mnoho rokov.

Parametry produktu Rozkladací stôl s čiernymi kovovými nohami Windsor & Co Sofas Magnus, ø 120 cm

  • Název: Rozkladací stôl s čiernymi kovovými nohami Windsor & Co Sofas Magnus, ø 120 cm
  • Cena: 2819.90 EUR
  • Výrobce: Windsor & Co Sofas
  • Kód zboží: 1352871
Pozrite si všetky produkty značky
Rozkladací stôl s čiernymi kovovými nohami Windsor & Co Sofas Magnus

Rozkladací stôl s čiernymi kovovými nohami Windsor & Co Sofas Magnus, ø 120 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky