Rozkladací stôl s nohami z dubového dreva Windsor & Co Sofas Bodil

Rozkladací stôl s nohami z dubového dreva Windsor & Co Sofas Bodil, ø 130 cm

Cena:
2416.90 €

Perfektný Rozkladací stôl s nohami z dubového dreva Windsor & Co Sofas Bodil, ø 130 cm od populárneho výrobcu Windsor & Co Sofas - tento hit môžete zaobstarať vo výhodnej akcii za 2416.90 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

SKU: 5903614079460
Do obchodu

Popis

Windsor & Co Sofas

Prestížny Rozkladací stôl s nohami z dubového dreva Windsor & Co Sofas Bodil, ø 130 cm populárneho výrobcu Windsor & Co Sofas - tento tovar zakúpite za skvelú cenu 2416.90 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Jedálenský stôl s masívnymi kovovými nohami zvládne nespočet osláv a vďaka rozložiteľnému dizajnu sa u neho vždy nájde miesto aj pre nečakaných hostí. Jeho nestarnúci tvar je zárukou, že ho ocenia aj budúce generácie a pri správnej starostlivosti nestratia nič na svojej kráse.

Windsor & Co Sofas je francúzska značka, ktorá navrhuje nábytok prémiovej kvality. Všetok nábytok vychádza z vlastných návrhov, ktoré spájajú osvedčenú klasiku s inovatívnymi nápadmi.

Dôraz je kladený na vycibrené materiály od masívneho dreva po pevnú látku vysokoodolnú proti oderu ale aj precízne spracovanie. Preto vám ich kúsky budú prinášať radosť mnoho rokov.

Parametry produktu Rozkladací stôl s nohami z dubového dreva Windsor & Co Sofas Bodil, ø 130 cm

  • Název: Rozkladací stôl s nohami z dubového dreva Windsor & Co Sofas Bodil, ø 130 cm
  • Cena: 2416.90 EUR
  • Výrobce: Windsor & Co Sofas
  • Kód zboží: 1352873
Pozrite si všetky produkty značky
Rozkladací stôl s nohami z dubového dreva Windsor & Co Sofas Bodil

Rozkladací stôl s nohami z dubového dreva Windsor & Co Sofas Bodil, ø 130 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky