Rozkladací stôl z masívneho dubového dreva Windsor & Co Sofas Arne

Rozkladací stôl z masívneho dubového dreva Windsor & Co Sofas Arne, ø 100 cm

Cena:
2516.90 €

Prestížny Rozkladací stôl z masívneho dubového dreva Windsor & Co Sofas Arne, ø 100 cm čo odoberáme od výrobcu Windsor & Co Sofas - tento tovar si môžete nechať doručiť v časovej obmedzenej zľave za 2516.90 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

SKU: 5903614079163
Do obchodu

Popis

Windsor & Co Sofas

Spokojnosť prinášajúci Rozkladací stôl z masívneho dubového dreva Windsor & Co Sofas Arne, ø 100 cm s preslávenou značkou Windsor & Co Sofas - tento produkt doručujeme za perfektnú cenu 2516.90 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Dubové drevo ako základ jedálne? Stôl z toho materiálu zvládne nespočet osláv a vďaka rozložiteľnému dizajnu sa u neho vždy nájde miesto aj pre nečakaných hostí. Jeho nestarnúci tvar je zárukou, že ho ocenia aj budúce generácie a pri správnej starostlivosti nestratí nič na svojej kráse.

Windsor & Co Sofas je francúzska značka, ktorá navrhuje nábytok prémiovej kvality. Všetok nábytok vychádza z vlastných návrhov, ktoré spájajú osvedčenú klasiku s inovatívnymi nápadmi.

Dôraz je kladený na vycibrené materiály od masívneho dreva po pevnú látku vysokoodolnú proti oderu ale aj precízne spracovanie. Preto vám ich kúsky budú prinášať radosť mnoho rokov.

Parametry produktu Rozkladací stôl z masívneho dubového dreva Windsor & Co Sofas Arne, ø 100 cm

  • Název: Rozkladací stôl z masívneho dubového dreva Windsor & Co Sofas Arne, ø 100 cm
  • Cena: 2516.90 EUR
  • Výrobce: Windsor & Co Sofas
  • Kód zboží: 1352865
Pozrite si všetky produkty značky
Rozkladací stôl z masívneho dubového dreva Windsor & Co Sofas Arne

Rozkladací stôl z masívneho dubového dreva Windsor & Co Sofas Arne, ø 100 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky