Rozkladací stôl z masívneho dubového dreva Windsor & Co Sofas Skardu

Rozkladací stôl z masívneho dubového dreva Windsor & Co Sofas Skardu, 90 x 130 cm

Cena:
2718.90 €

Spokojnosť prinášajúci Rozkladací stôl z masívneho dubového dreva Windsor & Co Sofas Skardu, 90 x 130 cm kvalitné značky Windsor & Co Sofas - tento hit zoženiete za perfektnú cenu 2718.90 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

SKU: 5903614079286
Do obchodu

Popis

Windsor & Co Sofas

Hit z katalógu: Rozkladací stôl z masívneho dubového dreva Windsor & Co Sofas Skardu, 90 x 130 cm čo berieme od značky Windsor & Co Sofas - tento tovar si môžete kúpiť s unikátnou zľavou za 2718.90 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Dubové drevo ako základ jedálne? Stôl z toho materiálu zvládne nespočet osláv a vďaka rozložiteľnému dizajnu sa u neho vždy nájde miesto aj pre nečakaných hostí. Jeho nestarnúci tvar je zárukou, že ho ocenia aj budúce generácie a pri správnej starostlivosti nestratí nič na svojej kráse.

Windsor & Co Sofas je francúzska značka, ktorá navrhuje nábytok prémiovej kvality. Všetok nábytok vychádza z vlastných návrhov, ktoré spájajú osvedčenú klasiku s inovatívnymi nápadmi.

Dôraz je kladený na vycibrené materiály od masívneho dreva po pevnú látku vysokoodolnú proti oderu ale aj precízne spracovanie. Preto vám ich kúsky budú prinášať radosť mnoho rokov.

Parametry produktu Rozkladací stôl z masívneho dubového dreva Windsor & Co Sofas Skardu, 90 x 130 cm

  • Název: Rozkladací stôl z masívneho dubového dreva Windsor & Co Sofas Skardu, 90 x 130 cm
  • Cena: 2718.90 EUR
  • Výrobce: Windsor & Co Sofas
  • Kód zboží: 1352869
Pozrite si všetky produkty značky
Rozkladací stôl z masívneho dubového dreva Windsor & Co Sofas Skardu

Rozkladací stôl z masívneho dubového dreva Windsor & Co Sofas Skardu, 90 x 130 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky