Rozkladací stôl z masívneho dubového dreva Windsor & Co Sofas Skardu

Rozkladací stôl z masívneho dubového dreva Windsor & Co Sofas Skardu, ø 100 cm

Cena:
2416.90 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Rozkladací stôl z masívneho dubového dreva Windsor & Co Sofas Skardu, ø 100 cm kvalitné značky Windsor & Co Sofas - tento produkt máte na dosah ruky výhodne za 2416.90 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

SKU: 5903614079248
Do obchodu

Popis

Windsor & Co Sofas

Unikátny Rozkladací stôl z masívneho dubového dreva Windsor & Co Sofas Skardu, ø 100 cm od originálneho výrobcu Windsor & Co Sofas - tento produkt objednáte extra výhodne za 2416.90 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Dubové drevo ako základ jedálne? Stôl z toho materiálu zvládne nespočet osláv a vďaka rozložiteľnému dizajnu sa u neho vždy nájde miesto aj pre nečakaných hostí. Jeho nestarnúci tvar je zárukou, že ho ocenia aj budúce generácie a pri správnej starostlivosti nestratí nič na svojej kráse.

Windsor & Co Sofas je francúzska značka, ktorá navrhuje nábytok prémiovej kvality. Všetok nábytok vychádza z vlastných návrhov, ktoré spájajú osvedčenú klasiku s inovatívnymi nápadmi.

Dôraz je kladený na vycibrené materiály od masívneho dreva po pevnú látku vysokoodolnú proti oderu ale aj precízne spracovanie. Preto vám ich kúsky budú prinášať radosť mnoho rokov.

Parametry produktu Rozkladací stôl z masívneho dubového dreva Windsor & Co Sofas Skardu, ø 100 cm

  • Název: Rozkladací stôl z masívneho dubového dreva Windsor & Co Sofas Skardu, ø 100 cm
  • Cena: 2416.90 EUR
  • Výrobce: Windsor & Co Sofas
  • Kód zboží: 1352867
Pozrite si všetky produkty značky
Rozkladací stôl z masívneho dubového dreva Windsor & Co Sofas Skardu

Rozkladací stôl z masívneho dubového dreva Windsor & Co Sofas Skardu, ø 100 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky