Rozkladacie kresielko Karup Design Nido Brown Ballo Karup Design

Rozkladacie kresielko Karup Design Nido Brown Ballo

Cena:
249.99 €

Kvalitný Rozkladacie kresielko Karup Design Nido Brown Ballo s trendy značkou Karup Design - tento hit môžete získať v perfektnej akcii za 249.99 EUR. Ceny sú tento týždeň stlačené na minimum. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 5713655077215
Do obchodu

Popis

Karup Design

Perfektný Rozkladacie kresielko Karup Design Nido Brown Ballo s trendy značkou Karup Design - tento hit nájdete v bombastické akcii za 249.99 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Nido je kresielko, z ktorého si počas chvíľky vytvoríte polkruhovú bezchybnú podložku na váľanie, krátky spánok alebo hranie sa. V zloženom stave Nido tvorí hniezdočko, v ktorom sa príjemne lebedí, čítajú knižky, e-maily alebo telefonuje s priateľmi. V rozloženom stave zase ponúka priestor pre meditáciu i zábavu. Celý systém rozloženia je založený na jednoduchom princípe. Na zadnej strane nájdete pásiky na suchý zips, takže to zvládnu aj vaše deti. Ak si navyše zaobstaráte kresielka dve, môžete ich spojiť a vytvoriť si tak väčšiu kruhovú podložku. Výplň kresielka tvorí penové jadro obalené cupovanou vlnou pre mäkší pocit. Poťah je vyrobený z textílie z kolekcie LINOS, ktorá je jemná a príjemná na dotyk, zároveň je ale veľmi odolná. Poťah nemožno sňať, ale ľahko ho vyčistíte pomocou mokrej hubky alebo tepovača.

Parametry produktu Rozkladacie kresielko Karup Design Nido Brown Ballo

  • Název: Rozkladacie kresielko Karup Design Nido Brown Ballo
  • Cena: 249.99 EUR
  • Výrobce: Karup Design
  • Kód zboží: 562788
Pozrite si všetky produkty značky
Rozkladacie kresielko Karup Design Nido Brown Ballo Karup Design

Rozkladacie kresielko Karup Design Nido Brown Ballo

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky