Rozkladacie kreslo s hnedým poťahom Karup Design Nest Mocca Karup Design

Rozkladacie kreslo s hnedým poťahom Karup Design Nest Mocca

Cena:
196.00 €

Prvotriedný Rozkladacie kreslo s hnedým poťahom Karup Design Nest Mocca od obľúbenej značky Karup Design - tento tovar zakúpite po zlacnenie za 196.00 EUR. Nakupujte v našom e-shope za skvelé ceny. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 5713655107189
Do obchodu

Popis

Karup Design

Neodoláte: Rozkladacie kreslo s hnedým poťahom Karup Design Nest Mocca od známej značky Karup Design - tento produkt máte na dosah ruky vo výhodnej akcii za 196.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

Zoznámte sa :

Značku založil roku 1972 Preben Christensen s cieľom zmeniť spôsob predaja pohoviek. Karup bol vtedy jedným z vôbec prvých výrobcov demontovaného nábytku. Najprv značka sídlila na starej farme, ako však rástla jej obľuba, bolo treba premiestniť sa inam a voľba padla na mestečko Karup v samotnom srdci Dánska.

Od založenia značky utieklo veľa vody, sú však hodnoty, ktoré sú tu posvätné. Karup je aj naďalej v réžii rodiny Christensen: nad všetkým dohliada už druhá generácia, Preben samotný je aj naďalej súčasťou vývoja produktov.

Každý z modelov musí spĺňať troch základné kritériá: pohodlie, jednoduchosť a úspora miesta. To sú vlastnosti, ktoré ocenia všetky generácie. Karup je teda ideálnou voľbou pre prvé bývanie, spálňu pre teenagera, izba pre hostí alebo na chate.

Parametry produktu Rozkladacie kreslo s hnedým poťahom Karup Design Nest Mocca

  • Název: Rozkladacie kreslo s hnedým poťahom Karup Design Nest Mocca
  • Cena: 196.00 EUR
  • Výrobce: Karup Design
  • Kód zboží: 1229592
Pozrite si všetky produkty značky
Rozkladacie kreslo s hnedým poťahom Karup Design Nest Mocca Karup Design

Rozkladacie kreslo s hnedým poťahom Karup Design Nest Mocca

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky