Ručne dekorovaná miska z karlovarského porcelánu s motívom Mysli srdcom od Jitky Tomanovej pre KlokArt KLOKART

Ručne dekorovaná miska z karlovarského porcelánu s motívom Mysli srdcom od Jitky Tomanovej pre KlokArt

Cena:
11.70 €

Váš obľúbený tovar, Ručne dekorovaná miska z karlovarského porcelánu s motívom Mysli srdcom od Jitky Tomanovej pre KlokArt od obľúbeného výrobcu KLOKART - tento tovar si môžete nechať poslať s extra zľavou za 11.70 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. No a to sa jednoducho oplatí.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

KLOKART

Tradičný bestseller, Ručne dekorovaná miska z karlovarského porcelánu s motívom Mysli srdcom od Jitky Tomanovej pre KlokArt od známeho výrobcu KLOKART - tento hit môžete získať extra lacno za 11.70 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Začnite ráno raňajkami, ktoré sprevádzajú radostné motívy. Garantujeme vám, že s týmto porcelánom po boku bude každý deň príjemnejší. ♥

O projekte KlokArt
KlokArt je projekt, ktorý vďaka pomoci od mnohých dobrovoľníkov prispieva na prevádzku centier Klokánek. Je to fond ohrozených detí, ktorý poskytuje starostlivosť a rodinný model deťom, ktoré vyžadujú okamžitú pomoc, sú zanedbávané, týrané alebo sociálne vylúčené.

S KlokArt spolupracujú známe osobnosti a talentovaní výtvarníci, ktorí každých pár mesiacov tvoria originálne kolekcie oblečenia a ďalších doplnkov. Radosť je tak garantovaná dvakrát. Vy získate jedinečný dizajnový kúsok, a navyše podáte pomocnú ruku deťom v Klokaních domovoch, na ktorých zabezpečenie putuje 50 - 80 % z každého zárobku.

O kolekcii Mysli srdcom od Jitky Tomanovej
Jitka Tomanová predstavuje svoj pohľad na súčasnú podobu tradičného karlovarského porcelánu.

Ručne dekorované misky, hrnčeky a tanieriky zdobí pôvabný motív, ktorý ide ruka v ruke s posolstvom, ktoré chce výtvarníčka odovzdať: Mysli srdcom.

Parametry produktu Ručne dekorovaná miska z karlovarského porcelánu s motívom Mysli srdcom od Jitky Tomanovej pre KlokArt

  • Název: Ručne dekorovaná miska z karlovarského porcelánu s motívom Mysli srdcom od Jitky Tomanovej pre KlokArt
  • Cena: 11.70 EUR
  • Výrobce: KLOKART
  • Kód zboží: 1057960
Pozrite si všetky produkty značky
Ručne dekorovaná miska z karlovarského porcelánu s motívom Mysli srdcom od Jitky Tomanovej pre KlokArt KLOKART

Ručne dekorovaná miska z karlovarského porcelánu s motívom Mysli srdcom od Jitky Tomanovej pre KlokArt

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky