Ručne vyrobená stolička z masívneho brezového dreva Kiteen Joki Kiteen

Ručne vyrobená stolička z masívneho brezového dreva Kiteen Joki

Cena:
348.00 €

Váš obľúbený produkt, Ručne vyrobená stolička z masívneho brezového dreva Kiteen Joki s akostnou značkou Kiteen - tento produkt máte na dosah ruky s výnimočnou zľavou za 348.00 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

Kiteen

Produkt osvedčený zákazníkmi, Ručne vyrobená stolička z masívneho brezového dreva Kiteen Joki od firmy Kiteen - tento tovar si môžete nechať poslať za bombastickú cenu 348.00 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Neplaťte inde viac než musíte.

Kolekcia Joki sa skladá sa z krásneho, nadčasového nábytku z prvotriedneho masívneho brezového dreva. Všetky kúsky sú ručne vyrábané a vďaka striedmemu farebnému prevedeniu na vás dýchne nefalšovaná sofistikovanosť.

Kiteen je rodinná spoločnosť založená v roku 1920 vo vtedajšej Karélii, v súčasnom Rusku. Po druhej svetovej vojne sa značka presunula na druhú stranu hraníc, do fínskeho Kiteen, ktoré jej dalo meno a v ktorom majiteľka Raakell Tiihonen spolu so svojimi dvoma synmi naďalej pôsobí. Kúsky Kiteen sú ručne vyrábané priamo vo Fínsku z tamojšieho brezového dreva.

Niet tradičnejšieho materiálu pre Fínsko, než je brezové drevo. Ide o pevný materiál, ktorého prirodzená farba ulahodí každému. Raakell v tom má jasno: „Keď si kúpite nábytok z brezového dreva, kupujete si niečo, čo vydrží naozaj veľmi dlho. Narozdiel od nábytku z plastu či lacných dosiek ho totiž môžete vždy pretrieť farbou alebo nejako upraviť a starému kúsku tak predĺžiť jeho život. "

Parametry produktu Ručne vyrobená stolička z masívneho brezového dreva Kiteen Joki

  • Název: Ručne vyrobená stolička z masívneho brezového dreva Kiteen Joki
  • Cena: 348.00 EUR
  • Výrobce: Kiteen
  • Kód zboží: 783088
Pozrite si všetky produkty značky
Ručne vyrobená stolička z masívneho brezového dreva Kiteen Joki Kiteen

Ručne vyrobená stolička z masívneho brezového dreva Kiteen Joki

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky