Ružová jedálenská stolička s detailmi v zlatej farbe JohnsonStyle Leende JohnsonStyle

Ružová jedálenská stolička s detailmi v zlatej farbe JohnsonStyle Leende

Cena:
240.00 €

Radosť prinášajúci Ružová jedálenská stolička s detailmi v zlatej farbe JohnsonStyle Leende kvalitné značky JohnsonStyle - tento tovar si môžete nechať dodať výhodne za 240.00 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 
Do obchodu

Popis

JohnsonStyle

Unikátny Ružová jedálenská stolička s detailmi v zlatej farbe JohnsonStyle Leende čo berieme od značky JohnsonStyle - tento artikel objednávajte s VIP zľavou pre každého za 240.00 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Urobte si radosť.

Stavte na neopozerané spojenie glamour štýlu a praktického dizajnu. To ponúka kolekcia stoličiek Sunny od značky JohnsonStyle.

Konštrukcia stoličky je z masívneho bukového dreva, ktoré pochádza z Európy. O vaše pohodlie sa postará výplň z veľmi elastickej peny s vysokou hustotou a už na dotyk si vás získa čalúnenie z príjemnej tkaniny , ktoré je nielen mäkké na dotyk, ale má tiež zvýšenú odolnosť proti oderu. Tohto krásavca môžete primárne využiť pri jedálenskom stole, avšak jeho ďalšiemu využitiu sa medze nekladú.

O značke:
Mladá značka JohnsonStyle dodáva obytným priestorom kreativitu a ponúka nezameniteľný štýl a jedinečnosť. Dáva si záležať na kvalite. Všetky materiály, z ktorých vyrába rozmanitý nábytok, sú starostlivo vyberané a spracovávané. Pôvod všetkých drevín je priamo z Európy, či už ide o masívne brezy, duby či buky. Ich prirodzenú krásu elegantne zaobalíte do glamour štýlu, ktorý je stále viac obľúbenejší. Zruční remeselníci, ktorí ich nábytok tvoria, to robia s láskou a chuťou a je to poznať. Ak si teda potrpíte na spojenie kvalitne spracovaných materiálov a neopozeraný dizajn, pozvite si túto značku k sebe domov.

Parametry produktu Ružová jedálenská stolička s detailmi v zlatej farbe JohnsonStyle Leende

  • Název: Ružová jedálenská stolička s detailmi v zlatej farbe JohnsonStyle Leende
  • Cena: 240.00 EUR
  • Výrobce: JohnsonStyle
  • Kód zboží: 1283870
Pozrite si všetky produkty značky
Ružová jedálenská stolička s detailmi v zlatej farbe JohnsonStyle Leende JohnsonStyle

Ružová jedálenská stolička s detailmi v zlatej farbe JohnsonStyle Leende

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky