Ružová nákupná taška DOIY Heart DOIY

Ružová nákupná taška DOIY Heart

Cena:
12.90 €

Vynikajúci Ružová nákupná taška DOIY Heart od obľúbeného výrobcu DOIY - tento produkt obchodujeme za takmer veľkoobchodnú cenu 12.90 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 8436564295972
Do obchodu

Popis

DOIY

Urobte si radosť: Ružová nákupná taška DOIY Heart čo nám vyrába DOIY - tento produkt máte po jednoduchej objednávke s úžasnou cenovkou 12.90 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Šetrite prírodu a miesto igelitových tašiek majte poruke látkovú. Vďaka tomu, že sa dá zložiť ju môžete mať v každej kabelke či batohu a pri nečakanom nákupe vám dobre poslúži. Navyše budete vyzerať štýlovo.

Vytvorili ho mladí dizajnéri Elodie a Jaime, ktorí za svoje nápady zbierajú obdivné pohľady po celom svete a mnoho kúskov môžeme dnes označiť za kultové. Cieľom tejto kreatívnej dvojice je tvoriť produkty, ktoré rozprávajú príbeh, sú praktické, dekoratívne a dokážu vám vykúzliť úsmev na perách. A treba povedať, že sa im to darí!

Parametry produktu Ružová nákupná taška DOIY Heart

  • Název: Ružová nákupná taška DOIY Heart
  • Cena: 12.90 EUR
  • Výrobce: DOIY
  • Kód zboží: 1344297
Pozrite si všetky produkty značky
Ružová nákupná taška DOIY Heart DOIY

Ružová nákupná taška DOIY Heart

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky