Ružová obliečka na vankúš WeLoveBeds Heard Wood

Ružová obliečka na vankúš WeLoveBeds Heard Wood, 50 × 50 cm

Cena:
23.90 €

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Ružová obliečka na vankúš WeLoveBeds Heard Wood, 50 × 50 cm od populárnej značky WeLoveBeds - tento produkt objednáte pri práve prebiehajúcej akcii za 23.90 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Ak budete spokojní, odporučte nás prosím svojim známym.

Značka: 
SKU: 5902409733761
Do obchodu

Popis

WeLoveBeds

Top produkt, Ružová obliečka na vankúš WeLoveBeds Heard Wood, 50 × 50 cm od WeLoveBeds - tento artikel neprepásnite s úžasnou cenovkou 23.90 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Nech vám ušetrené korunky urobia veľa radosti.

Ako ľahko skrášliť spálňu? S novým vankúšom od WeLoveBeds to bude otázka niekoľkých minút. Nechajte rozkvitnúť aj tú vašu ♥

O WeLoveBeds:

Značka pochádzajúca z Poľska kladie dôraz na dokonalosť v každom detaile. V WeLoveBeds si tak dávajú záležať na kvalite všetkých látok, nití a zipsov, ktoré vyberajú len od preverených dodávateľov. Každý kúsok každého ich produktu prechádza striktnou kontrolou a až po nej sa môže vydať na cestu k vám.

Akonáhle raz spoznáte kvalitu tejto haute couture kvalitnej práce, nebudete chcieť už nič iné. Tímu WeLoveBeds záleží na maximálnej spokojnosti zákazníka a maximálnej profesionalite, či už ide o spracovanie samotného výrobku, alebo jeho kvalitu.

Parametry produktu Ružová obliečka na vankúš WeLoveBeds Heard Wood, 50 × 50 cm

  • Název: Ružová obliečka na vankúš WeLoveBeds Heard Wood, 50 × 50 cm
  • Cena: 23.90 EUR
  • Výrobce: WeLoveBeds
  • Kód zboží: 1157506
Pozrite si všetky produkty značky
Ružová obliečka na vankúš WeLoveBeds Heard Wood

Ružová obliečka na vankúš WeLoveBeds Heard Wood, 50 × 50 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky