Ružové ponožky DOIY Heart

Ružové ponožky DOIY Heart, veľ. 37 - 43

Cena:
12.90 €

Váš obľúbený produkt, Ružové ponožky DOIY Heart, veľ. 37 - 43 od známeho výrobcu DOIY - tento artikel je tu pre vás za perfektnú cenu 12.90 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Značka: 
SKU: 8436564295736
Do obchodu

Popis

DOIY

Špičkový tovar, Ružové ponožky DOIY Heart, veľ. 37 - 43 od spoločnosti DOIY - tento artikel pořizujte za takmer veľkoobchodnú cenu 12.90 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Urobte si radosť.

Na detailoch záleží. Doplňte svoj outfit vtipnými a osobitými ponožkami. Nielen, že ozdobia vaše členky, ale prídu vám aj vo vtipnom balení.

So značkou DOIY sa nudiť nebudete za žiadnych okolností. Za jej vznikom stoja dvaja dizajnéri z Barcelony. Za svoje nápady Elodie a Jamie zberajú obdivné pohľady po celom svete a rad kúskov sa dá označiť za kultový. Cieľom tejto kreatívnej dvojice je tvoriť produkty, ktoré rozprávajú príbeh, sú praktické, dekoratívne a dokážu vám vykúzliť úsmev na perách. A treba povedať, že sa im to darí!

Parametry produktu Ružové ponožky DOIY Heart, veľ. 37 - 43

  • Název: Ružové ponožky DOIY Heart, veľ. 37 - 43
  • Cena: 12.90 EUR
  • Výrobce: DOIY
  • Kód zboží: 1344301
Pozrite si všetky produkty značky
Ružové ponožky DOIY Heart

Ružové ponožky DOIY Heart, veľ. 37 - 43

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky