Ružové ponožky DOIY Shell

Ružové ponožky DOIY Shell, veľ. 37 - 43

Cena:
12.90 €

Akostný Ružové ponožky DOIY Shell, veľ. 37 - 43 od top značky DOIY - tento produkt kúpite za úžasnú cenu 12.90 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Nakúpiť a ešte ušetriť, čo si želať viac.

Značka: 
SKU: 8436564294494
Do obchodu

Popis

DOIY

Len pre obmedzený počet zákazníkov je tu Ružové ponožky DOIY Shell, veľ. 37 - 43 s pečaťou kvality DOIY - tento artikel neprepásnite výhodne za 12.90 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Na detailoch záleží. Doplňte svoj outfit vtipnými a osobitými ponožkami. Nielen, že ozdobia vaše členky, ale prídu vám aj vo vtipnom balení.

So značkou DOIY sa nudiť nebudete za žiadnych okolností. Za jej vznikom stoja dvaja dizajnéri z Barcelony. Za svoje nápady Elodie a Jamie zberajú obdivné pohľady po celom svete a rad kúskov sa dá označiť za kultový. Cieľom tejto kreatívnej dvojice je tvoriť produkty, ktoré rozprávajú príbeh, sú praktické, dekoratívne a dokážu vám vykúzliť úsmev na perách. A treba povedať, že sa im to darí!

Parametry produktu Ružové ponožky DOIY Shell, veľ. 37 - 43

  • Název: Ružové ponožky DOIY Shell, veľ. 37 - 43
  • Cena: 12.90 EUR
  • Výrobce: DOIY
  • Kód zboží: 1344455
Pozrite si všetky produkty značky
Ružové ponožky DOIY Shell

Ružové ponožky DOIY Shell, veľ. 37 - 43

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky