Ružovofialové prestieranie Tiseco Home Studio Oval

Ružovofialové prestieranie Tiseco Home Studio Oval, 46 × 33 cm

Cena:
5.90 €

Najpredávanejšie Ružovofialové prestieranie Tiseco Home Studio Oval, 46 × 33 cm od spoločnosti Tiseco Home Studio - tento artikel je v tento okamih za jedinečnú cenu 5.90 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Takýto nákup poteší vás i vašu peňaženku.

SKU: 5413255108677
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Práve je za dobrú cenu Ružovofialové prestieranie Tiseco Home Studio Oval, 46 × 33 cm s osvedčenou značkou Tiseco Home Studio - tento produkt objednáte pri časovo obmedzenej akcii za 5.90 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

K slušnému stolovaniu patrí prestieranie. S týmto parádnym kúskom od značky Tiseco Home Studio nebudete mať starosti s praním. Prípadnú nečistotu ľahko očistíte handričkou alebo vodou a vďaka špeciálnej textílii je prestieranie v okamihu suché.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Ružovofialové prestieranie Tiseco Home Studio Oval, 46 × 33 cm

  • Název: Ružovofialové prestieranie Tiseco Home Studio Oval, 46 × 33 cm
  • Cena: 5.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277840
Pozrite si všetky produkty značky
Ružovofialové prestieranie Tiseco Home Studio Oval

Ružovofialové prestieranie Tiseco Home Studio Oval, 46 × 33 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky