Ružový batoh s ružovými popruhmi Herschel Retreat Herschel

Ružový batoh s ružovými popruhmi Herschel Retreat

Cena:
87.00 €

Poctivý výrobok, Ružový batoh s ružovými popruhmi Herschel Retreat od výrobcu Herschel - tento tovar si môžete nechať dodať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 87.00 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 828432234455
Do obchodu

Popis

Herschel

Prvotriedný Ružový batoh s ružovými popruhmi Herschel Retreat od obľúbenej spoločnosti Herschel - tento hit môžete zaobstarať vo výhodnej akcii za 87.00 EUR. Počet kusov na zákazníka môže byť obmedzený. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Batoh Retreat v horolezeckom štýle je perfektným spoločníkom na cesty, ale využitie nájde aj počas všedných dní. Hodí sa do práce, do školy, zmestí sa do neho pohodlne počítač s rozmerom 15", knihy, fľaša s vodou i olovrant. Jednoduho, je ideálnou batožinou a navyše vyniká svojím typickým dizajnom.

O značke:

V roku 2009 dvaja bratia Jamie a Lyndon Cormack prebrali názov kanadského mesta, kde vyrastali 3 generácie ich rodiny, a založili značku Herschel. Zakladajú si na nadčasovosti, sústredia sa na detail a navrhujú tašky aj batohy na cestovanie aj každodenné potreby.

Parametry produktu Ružový batoh s ružovými popruhmi Herschel Retreat

  • Název: Ružový batoh s ružovými popruhmi Herschel Retreat
  • Cena: 87.00 EUR
  • Výrobce: Herschel
  • Kód zboží: 1285180
Pozrite si všetky produkty značky
Ružový batoh s ružovými popruhmi Herschel Retreat Herschel

Ružový batoh s ružovými popruhmi Herschel Retreat

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky