Ružový lampáš House Nordic Nice

Ružový lampáš House Nordic Nice, výška 21 cm

Cena:
28.99 €

Radosť prinášajúci Ružový lampáš House Nordic Nice, výška 21 cm od top výrobcu House Nordic - tento tovar si môžete zaobstarať pri likvidácii skladu za neprekonateľných 28.99 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Využite ponuku skôr, než dôjde k zdraženiu.

Značka: 
SKU: 5708155639766
Do obchodu

Popis

House Nordic

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Ružový lampáš House Nordic Nice, výška 21 cm od značky House Nordic - tento artikel čaká na vás výhodne za 28.99 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. No a to sa jednoducho oplatí.

Škandinávsky štýl sa vyznačuje veľkou striedmosťou, čo sa týka počtu dekorácií v interiéri. Preto je potrebné premýšľať dopredu a izbu neprekombinovať. Doplnky House Nordic sú samy osebe v jemnom štýle a v trendy odtieňoch, ktoré severskému nábytku pristanú.

O značke:
Značka House Nordic so sídlom v Dánsku sa už viac ako 20 rokov zaoberá distribúciou dizajnového nábytku. Základnými atribútmi je pre túto značku kvalitný materiál, funkčné spracovanie a moderný čistý scandi štýl.

Parametry produktu Ružový lampáš House Nordic Nice, výška 21 cm

  • Název: Ružový lampáš House Nordic Nice, výška 21 cm
  • Cena: 28.99 EUR
  • Výrobce: House Nordic
  • Kód zboží: 1039420
Pozrite si všetky produkty značky
Ružový lampáš House Nordic Nice

Ružový lampáš House Nordic Nice, výška 21 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky