Sada 10 ks sviečok Parks Candles London Aromatherapy 2

Sada 10 ks sviečok Parks Candles London Aromatherapy 2, 8 hodín horenia

Cena:
40.00 €

Nie je prečo váhať, Sada 10 ks sviečok Parks Candles London Aromatherapy 2, 8 hodín horenia od populárneho výrobcu Parks Candles London - tento produkt dodávame za jedinečnú cenu 40.00 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

SKU: 5039143146868
Do obchodu

Popis

Parks Candles London

Ponuka pre vás: Sada 10 ks sviečok Parks Candles London Aromatherapy 2, 8 hodín horenia s osvedčenou značkou Parks Candles London - tento artikel sa na vás teší po zľave za 40.00 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Sada 10 ks Parks Candles London je vyrobená tak, aby nielen do vášho domova, ale aj na vás preniesla pocit pokoja a relaxácie.
Každá sviečka funguje sama za seba, ale najviac zintenzívnite účinky tým, že ich skombinujete. Preto má každý kus v balíčku svoje špecifické umiestnenie. Krásny darček pre kohokoľvek!

Parks Candles London
Vďaka svojej poctivosti a výberu prírodných materiálov sa z malej rodinnej firmy stal jeden z popredných dodávateľov do celej Európy! Svoju poctivosť aj rodinné dedičstvo si stále držia a nezabúdajú na hodnoty, s ktorými začínali v roku 1989.

Parametry produktu Sada 10 ks sviečok Parks Candles London Aromatherapy 2, 8 hodín horenia

  • Název: Sada 10 ks sviečok Parks Candles London Aromatherapy 2, 8 hodín horenia
  • Cena: 40.00 EUR
  • Výrobce: Parks Candles London
  • Kód zboží: 903590
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 10 ks sviečok Parks Candles London Aromatherapy 2

Sada 10 ks sviečok Parks Candles London Aromatherapy 2, 8 hodín horenia

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky