Sada 10 ks sviečok Parks Candles London Aromatherapy

Sada 10 ks sviečok Parks Candles London Aromatherapy, 8 hodín horenia

Cena:
40.00 €

Toto si zamilujete: Sada 10 ks sviečok Parks Candles London Aromatherapy, 8 hodín horenia od obľúbenej spoločnosti Parks Candles London - tento tovar si môžete zakúpiť výhodne za 40.00 EUR. Spoľahnite sa na najvýhodnejšie ceny v našom internetovom obchode. Neplaťte inde viac než musíte.

SKU: 5039143146851
Do obchodu

Popis

Parks Candles London

Urobte si radosť: Sada 10 ks sviečok Parks Candles London Aromatherapy, 8 hodín horenia kvalitné značky Parks Candles London - tento artikel je v tento okamih výhodne za 40.00 EUR. Výhodné ceny máme pre všetkých zákazníkov. No a to sa jednoducho oplatí.

Sada 10 ks Parks Candles London je vyrobená tak, aby nielen do vášho domova, ale aj na vás preniesla pocit pokoja a relaxácie.
Každá sviečka funguje sama za seba, ale najviac zintenzívnite účinky tým, že ich skombinujete. Preto má každý kus v balíčku svoje špecifické umiestnenie. Krásny darček pre kohokoľvek!

Parks Candles London
Vďaka svojej poctivosti a výberu prírodných materiálov sa z malej rodinnej firmy stal jeden z popredných dodávateľov do celej Európy! Svoju poctivosť aj rodinné dedičstvo si stále držia a nezabúdajú na hodnoty, s ktorými začínali v roku 1989.

Parametry produktu Sada 10 ks sviečok Parks Candles London Aromatherapy, 8 hodín horenia

  • Název: Sada 10 ks sviečok Parks Candles London Aromatherapy, 8 hodín horenia
  • Cena: 40.00 EUR
  • Výrobce: Parks Candles London
  • Kód zboží: 903588
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 10 ks sviečok Parks Candles London Aromatherapy

Sada 10 ks sviečok Parks Candles London Aromatherapy, 8 hodín horenia

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky