Sada 10 ks sviečok Parks Candles London Parks E×clusive

Sada 10 ks sviečok Parks Candles London Parks E×clusive, 8 hodín horenia

Cena:
40.00 €

Poctivý výrobok, Sada 10 ks sviečok Parks Candles London Parks E×clusive, 8 hodín horenia od popredného výrobcu Parks Candles London - tento hit môžete zohnať za výhodnú cenu 40.00 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Urobte si radosť.

SKU: 
Do obchodu

Popis

Parks Candles London

Veľmi žiadaný produkt, Sada 10 ks sviečok Parks Candles London Parks E×clusive, 8 hodín horenia od originálneho výrobcu Parks Candles London - tento artikel pořizujte v akcii za 40.00 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Sada 10 ks Parks Candles London je vyrobená tak, aby nielen do vášho domova, ale aj na vás preniesla pocit pokoja a relaxácie.
Každá sviečka funguje sama za seba, ale najviac zintenzívnite účinky tým, že ich skombinujete. Preto má každý kus v balíčku svoje špecifické umiestnenie. Krásny darček pre kohokoľvek!

Parks Candles London
Vďaka svojej poctivosti a výberu prírodných materiálov sa z malej rodinnej firmy stal jeden z popredných dodávateľov do celej Európy! Svoju poctivosť aj rodinné dedičstvo si stále držia a nezabúdajú na hodnoty, s ktorými začínali v roku 1989.

Parametry produktu Sada 10 ks sviečok Parks Candles London Parks E×clusive, 8 hodín horenia

  • Název: Sada 10 ks sviečok Parks Candles London Parks E×clusive, 8 hodín horenia
  • Cena: 40.00 EUR
  • Výrobce: Parks Candles London
  • Kód zboží: 903596
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 10 ks sviečok Parks Candles London Parks E×clusive

Sada 10 ks sviečok Parks Candles London Parks E×clusive, 8 hodín horenia

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky