Sada 2 bielych stoličiek s nohami z kaučukovníka House Nordic Bergen House Nordic

Sada 2 bielych stoličiek s nohami z kaučukovníka House Nordic Bergen

Cena:
185.59 €

Produkt osvedčený zákazníkmi, Sada 2 bielych stoličiek s nohami z kaučukovníka House Nordic Bergen od obľúbenej spoločnosti House Nordic - tento artikel odporúčame extra lacno za 185.59 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Značka: 
SKU: 5708155555585
Do obchodu

Popis

House Nordic

Z rebríčka najpredávanejších tovarov pochádza Sada 2 bielych stoličiek s nohami z kaučukovníka House Nordic Bergen čo nám dodáva House Nordic - tento artikel čaká na vás za skvelú cenu 185.59 EUR. Ceny a dodacie lehoty tlačíme stále dolu. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Bije vaše srdce pre moderný interiér?

Vpustite svieži severský vietor do jedálne so značkou House Nordic. Jedálenské stoličky v tejto sade stelesňujú hlavné vlastnosti tohto štýlu: minimalizmus, kvalitné spracovanie a neopozeraný dizajn, ktorý nezostane bez povšimnutia.

Sedadlá jedálenských stoličiek sú vyrobené z elegantnej koženky, ktorá nevyžaduje náročnú starostlivosť. V prípade znečistenia si vystačíte s navlhčenou handričkou. Opierky sú z ľahkého plastu, vytvarované tak, aby vám poskytli čo najvyšší komfort.

Nohy boli vyrobené z pevného kaučukového dreva. K jeho najväčším prednostiam patrí dlhá životnosť a odolnosť voči plesniam a baktériám. Skrátka tieto jedálenséá stoličky niečo vydržia práve vďaka tomuto typu dreva.

O značke:
Značka House Nordic so sídlom v Dánsku sa už viac ako 20 rokov zaoberá distribúciou dizajnového nábytku. Základnými atribútmi sú pre túto značku kvalitný materiál, funkčné spracovanie a moderný čistý scandi štýl.

Parametry produktu Sada 2 bielych stoličiek s nohami z kaučukovníka House Nordic Bergen

  • Název: Sada 2 bielych stoličiek s nohami z kaučukovníka House Nordic Bergen
  • Cena: 185.59 EUR
  • Výrobce: House Nordic
  • Kód zboží: 769918
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 2 bielych stoličiek s nohami z kaučukovníka House Nordic Bergen House Nordic

Sada 2 bielych stoličiek s nohami z kaučukovníka House Nordic Bergen

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky