Sada 2 drevených jedálenských stoličiek Castagnetti Straw Castagnetti

Sada 2 drevených jedálenských stoličiek Castagnetti Straw

Cena:
159.00 €

Dnes je tu pre vás Sada 2 drevených jedálenských stoličiek Castagnetti Straw čo nám dodáva Castagnetti - tento tovar si môžete zakúpiť pri likvidácii skladu za neprekonateľných 159.00 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Neplaťte inde viac než musíte.

Značka: 
SKU: 8057949663775
Do obchodu

Popis

Castagnetti

V akcii je práve teraz Sada 2 drevených jedálenských stoličiek Castagnetti Straw od popredného výrobcu Castagnetti - tento artikel odporúčame výhodne za 159.00 EUR. Ponúkame najlepší pomer cena výkon. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

Jeme aj očami, a preto je vybavenie jedálne tým správnym nábytkom tak dôležité! Tento kúsok urobí zo stolovania vskutku štýlovú záležitosť.

O kolekcii:

Patríte medzi priaznivcov rokmi overenej klasiky, nadčasového, nostalgicky krásneho dizajnu a útulnej atmosféry? Tak to si tento rad nábytku od talianskej značky Castagnetti bezpochyby zamilujete.

Ide o krásne kúsky z vybraných driev, od tých exotickejších, ako je napríklad tulipier alebo tanganika, až po tie staré známe, ako je napríklad drevo bukové alebo topoľové.

Ak túžite po tom obohatiť svoj domov o elegantný kúsok, ktorý interiér povýši o úroveň vyššie a stane sa jeho obdivovaným stredobodom, potom vedzte, že ste ho práve našli.

Tento je farebne ladený do odtieňa orechového dreva, takže celý priestor efektne zútulní.

Parametry produktu Sada 2 drevených jedálenských stoličiek Castagnetti Straw

  • Název: Sada 2 drevených jedálenských stoličiek Castagnetti Straw
  • Cena: 159.00 EUR
  • Výrobce: Castagnetti
  • Kód zboží: 851182
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 2 drevených jedálenských stoličiek Castagnetti Straw Castagnetti

Sada 2 drevených jedálenských stoličiek Castagnetti Straw

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky