Sada 2 hnedých bavlnených chňapiek Tiseco Home Studio He×agon Tetris Tiseco Home Studio

Sada 2 hnedých bavlnených chňapiek Tiseco Home Studio He×agon Tetris

Cena:
6.90 €

Kvalitný Sada 2 hnedých bavlnených chňapiek Tiseco Home Studio He×agon Tetris od známej značky Tiseco Home Studio - tento artikel je v tento okamih za perfektnú cenu 6.90 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Už sa tešíte na svoju objednávku?

SKU: 5413255072824
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Najpredávanejšie Sada 2 hnedých bavlnených chňapiek Tiseco Home Studio He×agon Tetris od producenta Tiseco Home Studio - tento artikel sa na vás teší v hustej akciu za 6.90 EUR. Robí nám radosť, že naše akcie robia radosť vám! Urobte si radosť.

Každá správna gazdiná aj kuchár potrebuje poriadnu chňapku. Tak si vyberte takú, ktorá vašej kuchyni pristane najlepšie a bude ladiť s ostatnými doplnkami. Táto bavlnená od značky Tiseco Home Studio je perfektnou voľbou.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Sada 2 hnedých bavlnených chňapiek Tiseco Home Studio He×agon Tetris

  • Název: Sada 2 hnedých bavlnených chňapiek Tiseco Home Studio He×agon Tetris
  • Cena: 6.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277728
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 2 hnedých bavlnených chňapiek Tiseco Home Studio He×agon Tetris Tiseco Home Studio

Sada 2 hnedých bavlnených chňapiek Tiseco Home Studio He×agon Tetris

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky