Sada 2 modrých stoličiek Zuiver OMG LL Zuiver

Sada 2 modrých stoličiek Zuiver OMG LL

Cena:
339.00 €

Perfektný Sada 2 modrých stoličiek Zuiver OMG LL čo nám vyrába Zuiver - tento artikel musíte mať pri práve prebiehajúcej akcii za 339.00 EUR. V našom katalógu zaradené tovar vás nesklame. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Značka: 
SKU: 8718548024038
Do obchodu

Popis

Zuiver

Kvalitný Sada 2 modrých stoličiek Zuiver OMG LL od kvalitnej značky Zuiver - tento produkt objednáte extra výhodne za 339.00 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. No a to sa jednoducho oplatí.

OMG je štýlová stolička, ktorá vám skrátka vezme dych. Je stabilná, nadčasová a ľahko ju zakomponujete do svojho domova.

Skvelé je tiež to, aká je všestranná. Bude sa vynímať ako pri jedálenskom stole, tak vo vašej kancelárii či pracovnom kútiku.

Zuiver je obľúbená holandská značka, ktorá dokazuje, že spojiť dokonalý dizajn s cenovou dostupnosťou nie je nemožné. Tím dizajnérov pracuje v kanceláriách, ktoré sú vybavené ich vlastnými kreáciami a ktoré zároveň fungujú ako značkový showroom. Tak veľmi tu majú vlastný nábytok radi, tak veľmi mu dôverujú.

Parametry produktu Sada 2 modrých stoličiek Zuiver OMG LL

  • Název: Sada 2 modrých stoličiek Zuiver OMG LL
  • Cena: 339.00 EUR
  • Výrobce: Zuiver
  • Kód zboží: 948194
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 2 modrých stoličiek Zuiver OMG LL Zuiver

Sada 2 modrých stoličiek Zuiver OMG LL

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky