Sada 2 modrých stoličiek Zuiver OMG Zuiver

Sada 2 modrých stoličiek Zuiver OMG

Cena:
332.00 €

Toto si zamilujete: Sada 2 modrých stoličiek Zuiver OMG od populárneho výrobcu Zuiver - tento hit zoženiete pri práve prebiehajúcej akcii za 332.00 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Naše heslo: kvalita, výhodná cena, prozákaznícky prístup.

Značka: 
SKU: 8718548017375
Do obchodu

Popis

Zuiver

Neodoláte: Sada 2 modrých stoličiek Zuiver OMG od populárneho výrobcu Zuiver - tento produkt objednáte v perfektnej akcii za 332.00 EUR. Pozrite sa tiež na ďalšie položky zo širokého katalógu. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

OMG je štýlová stolička, ktorá vám skrátka vezme dych. Je stabilná, nadčasová a ľahko ju zakomponujete do svojho domova.

Skvelé je tiež to, aká je všestranná. Bude sa vynímať ako pri jedálenskom stole, tak vo vašej kancelárii či pracovnom kútiku.

Zuiver je obľúbená holandská značka, ktorá dokazuje, že spojiť dokonalý dizajn s cenovou dostupnosťou nie je nemožné. Tím dizajnérov pracuje v kanceláriách, ktoré sú vybavené ich vlastnými kreáciami a ktoré zároveň fungujú ako značkový showroom. Tak veľmi tu majú vlastný nábytok radi, tak veľmi mu dôverujú.

Parametry produktu Sada 2 modrých stoličiek Zuiver OMG

  • Název: Sada 2 modrých stoličiek Zuiver OMG
  • Cena: 332.00 EUR
  • Výrobce: Zuiver
  • Kód zboží: 948190
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 2 modrých stoličiek Zuiver OMG Zuiver

Sada 2 modrých stoličiek Zuiver OMG

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky