Sada 2 ružových bavlnených chňapiek Tiseco Home Studio Dot Tiseco Home Studio

Sada 2 ružových bavlnených chňapiek Tiseco Home Studio Dot

Cena:
6.90 €

Exkluzívny Sada 2 ružových bavlnených chňapiek Tiseco Home Studio Dot od obľúbenej spoločnosti Tiseco Home Studio - tento produkt doručujeme po zlacnenie za 6.90 EUR. U nás nakúpite vždy kvalitný tovar za bombastické ceny. Zaraďte sa k spokojným klientom.

SKU: 5413255072961
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Toto si zamilujete: Sada 2 ružových bavlnených chňapiek Tiseco Home Studio Dot od značky Tiseco Home Studio - tento hit zoženiete s VIP zľavou pre každého za 6.90 EUR. Naše výhodné ponuky čakajú práve na vás. Urobte si radosť.

Každá správna gazdiná aj kuchár potrebuje poriadnu chňapku. Tak si vyberte takú, ktorá vašej kuchyni pristane najlepšie a bude ladiť s ostatnými doplnkami. Táto bavlnená od značky Tiseco Home Studio je perfektnou voľbou.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Sada 2 ružových bavlnených chňapiek Tiseco Home Studio Dot

  • Název: Sada 2 ružových bavlnených chňapiek Tiseco Home Studio Dot
  • Cena: 6.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277740
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 2 ružových bavlnených chňapiek Tiseco Home Studio Dot Tiseco Home Studio

Sada 2 ružových bavlnených chňapiek Tiseco Home Studio Dot

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky