Sada 2 sivých bavlnených chňapiek Tiseco Home Studio Square Tiseco Home Studio

Sada 2 sivých bavlnených chňapiek Tiseco Home Studio Square

Cena:
6.90 €

Špičkový tovar, Sada 2 sivých bavlnených chňapiek Tiseco Home Studio Square čo nám vyrába Tiseco Home Studio - tento artikel je v túto chvíľu v perfektnej akcii za 6.90 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Želáme vám príjemné nakupovanie.

SKU: 5413255086876
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Spokojnosť prinášajúci Sada 2 sivých bavlnených chňapiek Tiseco Home Studio Square od Tiseco Home Studio - tento tovar si môžete zaobstarať v neopakovateľnej akcii za 6.90 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. Želáme vám spokojnosť z výhodného nákupu.

Každá správna gazdiná aj kuchár potrebuje poriadnu chňapku. Tak si vyberte takú, ktorá vašej kuchyni pristane najlepšie a bude ladiť s ostatnými doplnkami. Táto bavlnená od značky Tiseco Home Studio je perfektnou voľbou.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Sada 2 sivých bavlnených chňapiek Tiseco Home Studio Square

  • Název: Sada 2 sivých bavlnených chňapiek Tiseco Home Studio Square
  • Cena: 6.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277722
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 2 sivých bavlnených chňapiek Tiseco Home Studio Square Tiseco Home Studio

Sada 2 sivých bavlnených chňapiek Tiseco Home Studio Square

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky