Sada 2 sivých kožených jedálenských stoličiek Kare Design Moritz Kare Design

Sada 2 sivých kožených jedálenských stoličiek Kare Design Moritz

Cena:
457.00 €

Hit z katalógu: Sada 2 sivých kožených jedálenských stoličiek Kare Design Moritz od kvalitného výrobcu Kare Design - tento hit môžete zaobstarať v akcii za 457.00 EUR. Upozorňujeme, že ponuka má obmedzenú platnosť. Nakupovanie na internete je tak opäť výhodnejšie ako v kamennej predajni, ktorá má vyššie náklady.

Značka: 
SKU: 4025621834137
Do obchodu

Popis

Kare Design

Zákazníkmi odporúčaný tovar, Sada 2 sivých kožených jedálenských stoličiek Kare Design Moritz s akostnou značkou Kare Design - tento artikel neprepásnite po zľave za 457.00 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Lepšie ponuku už na trhu hľadať nemusíte.

Pohodlne sa usaďte a naplno si vychutnajte ten exkluzívny pocit. Tento pôsobivý kúsok od značky Kare Design sa totiž odlišuje od svojich kolegov v detaile i celku.
Vdýchnite svojmu interiéru osobitosť.

O ZNAČKE

Za vznikom nemeckej značky Kare Design stoja architekti Jürgen Reiter a Peter Schönhofen. Tí chceli svet nábytku doplniť o inovatívne a sofistikované kúsky s neformálnou tvárou, ktoré by rozbili všednosť bežných domácností. A práve od založenia spoločnosti v roku 1981, ohromujú tieto výrobky tisíce obdivovateľov po celom svete.

Nábytok, doplnky a svietidlá Kare Design sú nielen plná fantázie a originality, ale predovšetkým nehynúcej a každodennej inšpirácie, ktorá pretvára interiér na miesto so skutočným srdcom a dušou.

Parametry produktu Sada 2 sivých kožených jedálenských stoličiek Kare Design Moritz

  • Název: Sada 2 sivých kožených jedálenských stoličiek Kare Design Moritz
  • Cena: 457.00 EUR
  • Výrobce: Kare Design
  • Kód zboží: 1092696
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 2 sivých kožených jedálenských stoličiek Kare Design Moritz Kare Design

Sada 2 sivých kožených jedálenských stoličiek Kare Design Moritz

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky