Sada 2 sivých stoličiek Zuiver OMG LL Zuiver

Sada 2 sivých stoličiek Zuiver OMG LL

Cena:
353.00 €

Váš obľúbený tovar, Sada 2 sivých stoličiek Zuiver OMG LL od populárneho výrobcu Zuiver - tento artikel odporúčame po zlacnenie za 353.00 EUR. Vyberajte to najlepšie u nás. Urobte si radosť.

Značka: 
SKU: 8718548024076
Do obchodu

Popis

Zuiver

Spokojnosť prinášajúci Sada 2 sivých stoličiek Zuiver OMG LL kvalitné značky Zuiver - tento artikel pořizujte v neopakovateľnej akcii za 353.00 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

OMG je štýlová stolička, ktorá vám skrátka vezme dych. Je stabilná, nadčasová a ľahko ju zakomponujete do svojho domova.

Skvelé je tiež to, aká je všestranná. Bude sa vynímať ako pri jedálenskom stole, tak vo vašej kancelárii či pracovnom kútiku.

Zuiver je obľúbená holandská značka, ktorá dokazuje, že spojiť dokonalý dizajn s cenovou dostupnosťou nie je nemožné. Tím dizajnérov pracuje v kanceláriách, ktoré sú vybavené ich vlastnými kreáciami a ktoré zároveň fungujú ako značkový showroom. Tak veľmi tu majú vlastný nábytok radi, tak veľmi mu dôverujú.

Parametry produktu Sada 2 sivých stoličiek Zuiver OMG LL

  • Název: Sada 2 sivých stoličiek Zuiver OMG LL
  • Cena: 353.00 EUR
  • Výrobce: Zuiver
  • Kód zboží: 948198
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 2 sivých stoličiek Zuiver OMG LL Zuiver

Sada 2 sivých stoličiek Zuiver OMG LL

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky