Sada 2 svetlomodrých bavlnených chňapiek Tiseco Home Studio Arabesk Tiseco Home Studio

Sada 2 svetlomodrých bavlnených chňapiek Tiseco Home Studio Arabesk

Cena:
6.90 €

Top produkt, Sada 2 svetlomodrých bavlnených chňapiek Tiseco Home Studio Arabesk od top výrobcu Tiseco Home Studio - tento hit môžete získať za vynikajúcu cenu 6.90 EUR. Nákup cez nás znamená istotu dobré ceny. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

SKU: 5413255072855
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Práve je za dobrú cenu Sada 2 svetlomodrých bavlnených chňapiek Tiseco Home Studio Arabesk od známeho výrobcu Tiseco Home Studio - tento artikel nakupujte za výhodnú cenu 6.90 EUR. V zľave ponúkame nepreberné množstvo ďalších položiek. Neotáľajte s nákupom, cenu môžeme garantovať len pre túto chvíľu.

Každá správna gazdiná aj kuchár potrebuje poriadnu chňapku. Tak si vyberte takú, ktorá vašej kuchyni pristane najlepšie a bude ladiť s ostatnými doplnkami. Táto bavlnená od značky Tiseco Home Studio je perfektnou voľbou.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Sada 2 svetlomodrých bavlnených chňapiek Tiseco Home Studio Arabesk

  • Název: Sada 2 svetlomodrých bavlnených chňapiek Tiseco Home Studio Arabesk
  • Cena: 6.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277734
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 2 svetlomodrých bavlnených chňapiek Tiseco Home Studio Arabesk Tiseco Home Studio

Sada 2 svetlomodrých bavlnených chňapiek Tiseco Home Studio Arabesk

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky