Sada 3 čiernych bavlnených utierok Tiseco Home Studio

Sada 3 čiernych bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm

Cena:
11.90 €

Hit z katalógu: Sada 3 čiernych bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm obľúbenej značky Tiseco Home Studio - tento hit zaobstaráte s VIP zľavou pre každého za 11.90 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Sme si istí, že toto ocení každý zákazník.

SKU: 5413255072794
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Unikátny Sada 3 čiernych bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm čo berieme od značky Tiseco Home Studio - tento artikel je tu pre vás v jedinečnej akcii za 11.90 EUR. Konkurenciu sledujeme nonstop, aby sme vám ponúkli lepšie ceny. Želáme vám príjemné nakupovanie.

Poznáte ten pocit, keď chcete utrieť riad a zistíte, že vaša utierka vôbec nesaje? Toho sa nemusíte báť, keď si vyberiete bavlnenú utierku od značky Tiseco Home Studio. Kúpte si rovno celú sadu a vždy budete mať nejakú čistú poruke.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Sada 3 čiernych bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm

  • Název: Sada 3 čiernych bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm
  • Cena: 11.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277688
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 3 čiernych bavlnených utierok Tiseco Home Studio

Sada 3 čiernych bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky