Sada 3 svetlomodrých bavlnených utierok Tiseco Home Studio

Sada 3 svetlomodrých bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm

Cena:
11.90 €

Unikátny Sada 3 svetlomodrých bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm populárneho výrobcu Tiseco Home Studio - tento produkt objednáte pri časovo obmedzenej akcii za 11.90 EUR. Ponuku e-shopu pre vás pripravuje tím odborníkov. Záleží nám na tom, aby ste ušetrili.

SKU: 5413255072770
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Dnes sme vybrali: Sada 3 svetlomodrých bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm s osvedčenou značkou Tiseco Home Studio - tento tovar si môžete nechať poslať extra výhodne za 11.90 EUR. Poskytujeme vám príjemný nákup z vášho počítača, tabletu či smartphonu. No a to sa jednoducho oplatí.

Poznáte ten pocit, keď chcete utrieť riad a zistíte, že vaša utierka vôbec nesaje? Toho sa nemusíte báť, keď si vyberiete bavlnenú utierku od značky Tiseco Home Studio. Kúpte si rovno celú sadu a vždy budete mať nejakú čistú poruke.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Sada 3 svetlomodrých bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm

  • Název: Sada 3 svetlomodrých bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm
  • Cena: 11.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277696
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 3 svetlomodrých bavlnených utierok Tiseco Home Studio

Sada 3 svetlomodrých bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky