Sada 3 tyrkysovomodrých bavlnených utierok Tiseco Home Studio

Sada 3 tyrkysovomodrých bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm

Cena:
11.90 €

Práve je za dobrú cenu Sada 3 tyrkysovomodrých bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm od kvalitnej značky Tiseco Home Studio - tento hit môžete získať s výnimočnou zľavou za 11.90 EUR. Pozor, počet kusov na sklade môže byť u akčného tovaru obmedzený, zaistite si svoj kus včas. No a to sa jednoducho oplatí.

SKU: 5413255072787
Do obchodu

Popis

Tiseco Home Studio

Ponuka pre vás: Sada 3 tyrkysovomodrých bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm od známeho výrobcu Tiseco Home Studio - tento artikel je tu pre vás v hustej akciu za 11.90 EUR. Odporúčame tiež ostatné produkty z ponuky e-shopu. Jasná úspora a k tomu spokojnosť z nákupu, nie je prečo váhať.

Poznáte ten pocit, keď chcete utrieť riad a zistíte, že vaša utierka vôbec nesaje? Toho sa nemusíte báť, keď si vyberiete bavlnenú utierku od značky Tiseco Home Studio. Kúpte si rovno celú sadu a vždy budete mať nejakú čistú poruke.

O značke:

Spoločnosť Tiseco bola založená už v roku 1946. Vášeň pre tkanie sa stala belgickej rodine Degrootových osudnou. Z pôvodnej výroby vreckoviek a utierok po pár desiatkach rokov expandovala na trh s domácim textilom a výrazne rozšírila svoj sortiment. Stále kladie dôraz na kvalitu, remeselnú výrobu aj inováciu. Podporuje udržateľnosť životného prostredia a ľudské práva, v továrňach teda nenájdete škodlivé látky ani nespokojných zamestnancov.

Parametry produktu Sada 3 tyrkysovomodrých bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm

  • Název: Sada 3 tyrkysovomodrých bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm
  • Cena: 11.90 EUR
  • Výrobce: Tiseco Home Studio
  • Kód zboží: 1277700
Pozrite si všetky produkty značky
Sada 3 tyrkysovomodrých bavlnených utierok Tiseco Home Studio

Sada 3 tyrkysovomodrých bavlnených utierok Tiseco Home Studio, 50 × 70 cm

Podobné produkty

Ďalšie produkty od značky  

Zobraziť všetky produkty od značky